|


Поиск по сайту
экстра деньги, деньги в долг га киевстаре, деньги в кредит на киевстаре, отдолжить денег на киевстаре

«Екстра гроші»


Послуга «Екстра гроші» стане для Вас справжнім порятунком у випадку, коли на рахунку не вистачатиме коштів. Замовивши послугу, вже через декілька секунд Ви зможете здійснити дзвінок чи відправити повідомлення. За допомогою цього сервісу Ви отримаєте додаткові 10 грн на свій абонентський рахунок.

Можливість скористатися послугою надається, якщо:
• Ви є абонентом «Київстар» понад 3 місяці;
• розмір щомісячних витрат щодо Вашого номера за останні 2 місяці становить понад 7,50 грн;
• рахунок Вашого абонентського номера хоча б один раз був поповнений скретч-карткою, електронним ваучером чи електронними одиницями поповнення рахунку на суму від ЗО грн.
Замовити послугу та отримати кошти на рахунок Ви можете одним зі способів:
• набрати на клавіатурі мобільного телефону USSD-команду *117*1 #виклик;
• зателефонувати за номером 477*117* виклик (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
• відправити порожнє нетарифіковане SМS-повідомлення на короткий номер 117.
Поповнення бонусного рахунку відбудеться протягом кількох секунд після замовлення послуги та буде підтверджено SМS-повідомленням, що надійде на Ваш номер. Послуга е платною і надається лише абонентам передплаченого зв'язку «Київстар».
 На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг


А также отправить полностью бесплатные смс в разделе Отправить SMS бесплатно в любую точку мира на телефон любого оператора.  Если хотите позвонить за границу бесплатно или очень дешево, то можете перейти в раздел Два бесплатных звонка каждый день в любую точку мира, на телефон любого оператора.