|


Поиск по сайту
на рахунку бракує коштів, пополнение счета при помощи банковской карты, пополнить счет мобильного телефона


Коли на рахунку бракує коштів  


Зручні способи поповнення рахунку Якщо у Вас б платіжна банківська картка, Ви можете поповнювати свій рахунок швидко і на зручну для Вас суму. 

Скористайтеся будь-яким способом поповнення рахунку за допомогою пластикової платіжної картки:

• через Інтернет;

• з мобільного телефону за коротким номером 999.Щоб поповнити рахунок через Інтернет, зайдіть на сайт www.kyivstar.ua та оберіть на головній сторінці розділ «Поповнити рахунок». Вкажіть номер мобільного телефону або особовий рахунок, який необхідно поповнити, суму поповнення і дані платіжної банківської картки. Ви можете поповнювати рахунки як абонентів передплаченого зв'язку «Київстар» та djuice, так і контрактних абонентів на будь-яку суму.Для поповнення рахунку за допомогою мобільного наберіть з мобільного телефону, рахунок якого необхідно поповнити, безкоштовний короткий номер 999 та, дотримуючись підказок автоінформатора, введіть:

• суму, на яку Ви бажаєте поповнити рахунок;

• дані своєї платіжної картки (16 цифр номера картки, термін її дії та секретний тризначний код, вказаний на зворотній стороні картки).Кошти переказуються на Ваш рахунок у режимі реального часу. Комісія за поповнення рахунку відсутня. Поповнення можливе картками платіжних систем Visa та МаsterCard. Сума, що вноситься, повинна бути кратною 1 грн, без копійок, та становити понад 5 грн.На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг