|


Поиск по сайту
Мобільний Інтернет ХL

Подарком можно сказать многое, лишь бы это много отражало позитивные стороны и намерения. Для достижения подобного эффекта важно аккуратно и лаконично подходить к выбору подарка, особенно если он для дам. Обычно его определяет образ жизни и по части интересы. К примеру, абонемент в салон красоты придется по вкусу любой девушке, ибо стремление быть красивыми заложено у них в генах, а вот  комплект постельного белья сможет оценить не каждая.


«Мобільний Інтернет ХL»


Якщо доступ до Інтернету за допомогою технологій GPRS/EDGE Вам потрібен лише час від часу, Ви можете суттєво знизити витрати на користування Всесвітньою мережею, замовивши послугу «Мобільний ІнтернетХL»
  
 Абонентна плата за день користування послугою становить 7 грн і нараховується за фактом використання абонентом послуги «Мобільний Інтернет XL» протягом доби (з 00:00 до 23:59), тобто лише за ті дні, в які Ви користувалися послугою. За дні, коли Ви не користувалися послугою, абонентна плата не стягується. 

 Кожен мегабайт трафіку, який Ви приймаєте або передаєте за допомогою послуги «Мобільний Інтернет ХL» до кінця доби, не тарифікується. 

Тариф наведено у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Для того щоб скористатися послугою «Мобільний Інтернет XL»:
 • замовте послугу за номером 477 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються) або за допомогою системи «Мій Київстар»; 
• налаштуйте обладнання для доступу до Інтернету.

Для коректної роботи послуги Вам необхідно налаштувати окрему GPRS -точку доступу –xl.kyivstar.net.

Інформацію щодо чинних тарифів послуги «Мобільний Інтернет XL» можна отримати на сайті www.kyivstar.ua або за номером. 466 (дзвінки на цей номер з мобільного телефону в мережі «Київстар» не тарифікуються).
Підключення послуги не тарифікується.

Еще интересная справочная иформация о мобильных телефонах, фотоаппаратах, МР3 плеерах и другой цифровой технике ТУТПоделиться ссылкой на страницу: