|


Поиск по сайту
пакеты услуг для смартфонов

Пакети послуг «Смартфон»

Якщо Ви активний користувач Інтернету, SMS- та ММS- сервісів, маєте сучасний мобільний телефон, смартфон або комунікатор і бажаєте сповна використовувати його можливості, ця пропозиція саме для Вас.
Усі тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Підключення пакета і нарахування передплаченого обсягу послуг відбувається впродовж доби після замовлення, абонентна плата стягується у повному обсязі. У подальшому нарахування пакета послуг та зняття абонентної плата відбувається автоматично - того ж дня кожного місяця.

Підключити або відключити пакети «Смартфон» можна будь-яким зручним для Вас способом:
• зателефонувати за номером 477 або 477*84* виклик (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
• скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар»;
- відправити USSD - запит на спеціальні номери: *223*35#, *223*65# (для підключення), *223*0# (для відключення).


 На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг

А также отправить полностью бесплатные смс в разделе Отправить SMS бесплатно в любую точку мира на телефон любого оператора. 
Очень часто для упаковки товара, в том числе для аксессуаров к мобильным телефонам, требуются пакеты нестандартных размеров. Найти где заказать такие пакеты очень часто бывает весьма проблематично. Оформить заказ на производство нестандартных полиэтиленовых пакетов можно на my-pack.ru.