|


Поиск по сайту
Услуга перезвони мне, как скинуть бомжа, как бросить бомжика на киевмтаре, как позвонить за счет того кому звонишь, смс с просьбой перезвонить

«Передзвони мені»


 Коли на рахунку Вашого номера бракує коштів для здійснення вихідного дзвінка або відправлення повідомлення, Вам стане у пригоді послуга «Передзвони мені» - незалежно від того, перебуваєте Ви в Україні чи за її межами. Щоб скористатися цією послугою, наберіть на клавіатурі мобільного телефону спеціальну команду: 

*130*380ХХХХХХХХХ#виклик

(де 380ХХХХХХХХХ - номер абонента, з яким Ви бажаєте зв'язатися, тобто номер абонента «Київстар» або іншого українського оператора).

  На Ваш телефон надійде SМS-повідомлення, яке поінформує про успішність доставки Вашого повідомлення обраному абонентові. Вам залишиться лише чекати на дзвінок! 

  Якщо Ви відправили свій запит із-за кордону, абонент «Київстар», який перебуває в Україні, отримає SМS із проханням передзвонити Вам за кордон. Для здійснення дзвінка він має набрати перед Вашим номером код 019. Тобто на екрані його мобільного телефону повинен бути зазначений Ваш номер у такому форматі: 019380ХХХХХХХХХ. Таким чином, вхідний дзвінок у роумінгу для Вас не тарифікуватиметься, оскільки той, хто телефонує, оплачує дзвінок. 

  Протягом календарної доби абонент може відправити до п'яти нетарифікованих USSD - запитів із проханням зателефонувати йому, кожний наступний запит упродовж доби коштуватиме 0,10 грн з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ. Вхідні USSD - запити і SМS для абонента у роумінгу не тарифікуються.  На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг

Поделиться ссылкой на страницу: