|


Поиск по сайту
Правильна установка кондиціонера.

Правильна установка кондиціонера.


По-перше, варто відзначити, що термін служби кондиціонера на 90 відсотків визначає правильне його встановлення. Саме виходячи з цього, гарантію забезпечує компанія, що встановлює кондиціонер, а не у якій він був куплений. Ідеальним варіантом вважається той, коли midea найкращий кондиціонер встановлює і продає одна і та ж компанія.


Що ж необхідно знати замовнику у разі встановлення кондиціонера, щоб уникнути деяких проблем надалі?


1. Перед покупкою кондиціонера варто взяти консультацію у фахівця. Існують певні програми, які розраховують потужність кондиціонера за допомогою спеціальних формул, але у приміщень існує маса особливостей, які ці формули можуть не брати до уваги.


2. Для того щоб фахівець мав уявлення про вашій квартирі або офісі, які передбачається кондиціонувати, необхідно запросити його оглянути дані приміщення.

Тільки менеджер, який має великий практичний досвід, допоможе вам вибрати місце, де слід розмістити внутрішній блок кондиціонера, місця, де будуть прокладатися необхідні комунікації, а також розповість, які будуть потрібні витратні матеріали при монтажі і розрахує їх вартість.

3. Монтуватися кондиціонери мають тільки сертифікованими спеціалістами, які мають ліцензію, оснащені спеціальним устаткуванням і що дотримують інструкції.

девушка под кондиционером


Що може знадобитися при установці кондиціонера? На які чинники варто замовнику звернути свою увагу?


1. Для кондиціонера досить великої потужності, щоб знизити ризик пожежі з-за старою проводки, яка може спалахнути від великого навантаження, потрібно окремо виконана електропроводка, а у розподільному щитку окремий «автомат».


2. Для прокладки електропроводів і фреоновых трубок між частинами кондиціонера, монтажниками пробиваються жолоби на стелі, в підлозі, стінах (штроби). У разі, коли пробити штроби немає можливості, наприклад, коли роботи з обробки закінчені, проводи можна сховати в декоративних пластикових коробах, але при цьому інтер'єр прикрасити вони не зможуть, так і може збільшитися вартість монтажу.


3. Зовнішній блок розміщується на міцній і гладкою стіні, робиться це для того, щоб уникнути вібрації. Його можна поставити на не засклений балкон. Якщо це перший поверх - зовнішній блок кондиціонера вішається на висоті від землі 180-200.


4. Не рекомендовано розміщення внутрішнього блоку кондиціонера над джерелами, що створюють тепло, і в тих місцях, де циркуляція повітря утруднена, приміром, за шторами. Перешкода повинна перебувати не ближче трьох метрів.


5. Конденсат, що утворюється під час роботи кондиціонера, повинен виводитися з дренажною трубкою. Ця трубка повинна обов'язково йти з ухилом 5-10мм., для того щоб здійснювався стік води природним шляхом. Якщо не вдається по якихось причинах зробити нахил, в цьому випадку встановлюється спеціальна помпа для відкачування вологи примусовим методом. Помпа в інсталяційний стандартний комплект не входить і тому купується окремо.


Кондиціонер, куплений в солідній компанії, а до того ж і правильно встановлений, прослужить досить довго, при цьому буде приносить у Ваш будинок чисте повітря і приємну прохолоду!