|


Поиск по сайту
как узнать пак код, как узнать свой РUK - код, как проверить счет на киевстаре, как получить распечатку разговоров на киевстаре, как узнать куда потрачены деньги на киевстаре

Система самообслуговування «Мій Київстар»


Система «Мій Київстар» дозволяє Вам самостійно з комп'ютера чи з мобільного телефону отримувати повну інформацію за Вашим абонентським номером (про всі вхідні та вихідні дзвінки, їх напрямок, вартість, тривалість; про власні витрати на послуги мобільного зв'язку) та контролювати його стан.
А ще Ви можете просто й швидко:
• дізнаватися про залишок коштів на рахунку та поповнювати рахунок;
• змінювати тарифний план та замовляти участь у діючих акціях;
• самостійно управляти послугами мобільного зв'язку: підключати та відключати їх, змінювати параметри;
• звертатися за допомогою електронного листа до служби підтримки абонентів «Київстар»;
• дізнаватися РUK - код у випадку блокування SІМ - карти тощо.

Для того щоб стати користувачем системи «Мій Київстар»:
 • завітайте на сайт www.my.kyivstar.ua з комп'ютера або відвідайте Центр обслуговування абонентів «Київстар» та скористайтеся інформаційними кіосками; 
 • увійдіть до розділу «Реєстрація» і в реєстраційній формі введіть Ваш абонентський номер у форматі +380ХХХХХХХХX; 
• для реєстрації введеного абонентського номера наберіть на своєму телефоні комбінацію *100 *88* код#(кодом є цифри, зазначені на малюнку у розділі «Реєстрація»);
• після того як на вказаний Вами номер надійде інформація щодо прийняття запиту на реєстрацію, натисніть у системі кнопку «Зареєструватися».

Якщо всі дії було виконано коректно, на вказаний Вами абонентський номер надійде SМS із логіном та паролем для доступу до системи. Строк дії логіна та пароля - 2 доби.

Плата за реєстрацію абонента та абонентна плата відсутні! Ви сплачуєте лише за одержання деталізованої інформації в підрозділі «Виклики за поточний місяць» розділу «Витрати».

Детальну інформацію про систему «Мій Київстар» Ви можете отримати на сайті www.my.kyivstar.ua

 Швидко налаштувати свій мобільний телефон Ви зможете, надіславши на номер 4660 текстове повідомлення з одним із варіантів тексту, наведених нижче в таблиці. Через декілька секунд Ви отримаєте автоматичні налаштування саме для Вашої моделі телефону. Плата за надання налаштувань не стягується. 

 Після здійснення замовлення Ви отримаєте сервісне повідомлення з налаштуваннями. Вам достатньо просто зберегти їх у своєму телефоні, щоб мати змогу користуватися пакетом послуг мобільного зв'язку «Київстар». 

 Якщо у Вас виникли будь-які запитання щодо налаштування послуг мобільного зв'язку від «Київстар» та користування ними, телефонуйте до Інформаційно-довідкової служби за сервісними номерами: 

• 466 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
 • 044 466-2-466 (дзвінки з номерів мереж фіксованого зв'язку або мобільних телефонів інших операторів мобільного зв'язку оплачуються згідно з чинними тарифами). 

Детальну інформацію про послуги, правила користування ними та тарифікацію Ви можете знайти на сайті www.my.kyivstar.ua

Усі тарифи наведені станом на 01.08.2011 р. Компанія «Київстар» має право змінювати тарифи у порядку, встановленому чинним законодавством України.

Для того чтобы проверить счет на киевстаре наберите комбинацию *111#  и нажмите кнопку вызова. Или позвоните по номеру 455. На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг

 А также отправить полностью бесплатные смс в разделе Отправить SMS бесплатно в любую точку мира на телефон любого оператора. 

 Если хотите позвонить за границу бесплатно или очень дешево, то можете перейти в раздел Два бесплатных звонка каждый день в любую точку мира, на телефон любого оператора.


как узнать пак код, как узнать свой РUK - код, как проверить счет на киевстаре, как получить распечатку разговоров на киевстаре, как узнать куда потрачены деньги на киевстаре