|


Поиск по сайту
услуга старсвит, дешевые звонки за границу, как звонить дешево за границу с киевстара


«СтарСвіт»

  Новая услуга позволяющая делать звонки за границу - Киевстар за границу. Користування послугою «СтарСвіт» дасть Вам можливість здійснювати міжнародні дзвінки за більш вигідними тарифами. Для цього перед номером абонента, якому Ви телефонуєте, Вам необхідно набрати спеціальний код 015. 

 

       Напрямок

Вартість хвилини розмови з 08:00 з 20:00               

у робочі дні , грн.           

Вартість хвилини  розмови

 з 20:00 до 08:00 у робочі дні цілодобово у суботу, неділю та дні державних свят України, грн

 

Росія, Грузія та країни СНД

 

          3,00

        1,50

Європа (Східна, Західна, Центральна, Північна), Північна Америка

 

 

          4,00

        2.00

Інші країни світу

          8,00

         5,00  
Тарифікація дзвінка здійснюється посекундно. Тарифікуються кожна перша секунда кожної хвилини розмови в розмірі зазначеної вартості хвилини. Секунди з другої по шістдесяту не тарифікуються Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримуються збїр до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.
Щоб скористатися послугою «СтарСвіт» під час здійснення дзвінка до іншої країни, набирайте потрібний номер телефону таким чином:
015 (код країни) (код міста/оператора) (номер абонента).
Наприклад, якщо Ви телефонуєте до Москви (Росія), наберіть відповідно 0157495ХХХХХХX виклик, де ХХХХХХХ - номер абонента. Перед кодом 015 не потрібно додатково набирати код доступу до мережі міжнародного зв'язку 00 або префікс «+».
 На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг

А также отправить полностью бесплатные смс в разделе Отправить SMS бесплатно в любую точку мира на телефон любого оператора. 

 Если хотите позвонить за границу бесплатно или очень дешево, то можете перейти в раздел Два бесплатных звонка каждый день в любую точку мира, на телефон любого оператора.