|


Поиск по сайту

Традиційний доступ до мережі Інтернет


Набір «Київстар. Мобільний Інтернет»


Набір «Київстар. Мобільний Інтернет» - це надійний помічник у налаштуванні доступу до мережі Інтернет на Вашому комп'ютері. Встановлення програмного забезпечення на комп'ютер відбувається автоматично і не вимагає від Вас жодних додаткових дій. 

До комплекту набору входить USВ-модем, що підтримує технології 3G/GPRS/EDGE, та SІМ-карта зі спеціальними тарифами для доступу до Інтернету.

 Щоб придбати набір «Київстар. Мобільний Інтернет», звертайтеся, будь ласка, до ексклюзивних магазинів та дилерів «Київстар». Для отримання детальної інформації телефонуйте за номером 466*42*виклик (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються). 

Тарифікація обсягу прийнятої та переданої інформації здійснюється частинами по 1 Мб з округленням обсягу в більшу сторону.

Тарифікація даних у межах пакета здійснюється з округленням до 1 Кб.

Управляти Інтернет-пакетами можна за допомогою будь-якого зі способів:
• з телефону за номером 477 або 477*85* виклик (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
• у системі самообслуговування «Мій Київстар»;
• за допомогою USSD-запитів, вказаних у таблиці вище.

Перевірити залишок обсягу даних можна наступними способами:
• за допомогою комбінації *221 #виклик (відправлення запиту не тарифікується);
• у системі самообслуговування «Мій Київстар».

Відключити Інтернет-пакети можна за допомогою USSD -коду *221*0#.

Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Інформацію щодо чинних тарифів на послугу можна отримати на сайті www.kyivstar.ua або за номером 466 (дзвінки з номерів мережі «Київстар» не тарифікуються).
Еще интересная справочная иформация о мобильных телефонах, фотоаппаратах, МР3 плеерах и другой цифровой технике ТУТПоделиться ссылкой на страницу:
Новости в мире технологий - если лень читать, то слушай новости по радио на www.towave.ru