|


Поиск по сайту
Услуга заплати за меня, как позвонить за счет другого абонента, как позвонить за счет того кому звонишь

«Заплати за мене»


Якщо коштів на Вашому рахунку недостатньо, скористайтеся послугою «Заплати за мене», яка дозволяє здійснювати дзвінки за рахунок того абонента, якому Ви телефонуєте.

Для цього Вам слід набрати номер телефону абонента у такому форматі:
016380ХХХХХХХХХ виклик
(де 016 - спеціальний код послуги, 380ХХХХХХХХХ - номер абонента «Київстар», якому Ви телефонуєте).

 Абонент, якого викликають за допомогою послуги «Заплати за мене», отримає дзвінок на свій мобільний телефон. Після прийому виклику абонент почує голосове повідомлення з пропозицією оплатити вартість розмови або ж відхилити дзвінок. 

Для прийняття рішення йому необхідно натиснути:
- кнопку «1»у разі згоди прийняти виклик й оплатити його вартість (у такому випадку кошти за дзвінок будуть зняті з його рахунку);
- кнопку відмови у разі незгоди оплатити вартість виклику.

 Послуга дійсна для всіх абонентів «Київстар». Послуга не надасться, якщо один з абонентів знаходиться в роумінгу або у того, кого викликають, спрацьовує переадресація. Абонент, якого викликають, оплачує дзвінок згідно зі своїм тарифним планом (з урахуванням його місцезнаходження, спеціальних умов, додаткових послуг та акцій) і тільки після того, як підтвердить своє рішення прийняти дзвінок, натиснувши на кнопку «1».


 На нашем сайте вы можете пополнить себе счет в разделе Онлайн пополнение счета мобильного телефона и оплата других услуг