|


Поиск по сайту
Главная » 2013 » Март » 15 » Ремонт телефонів в Кременчуці недорого та швидко
18:05
Ремонт телефонів в Кременчуці недорого та швидко

Ремонт телефонів в Кременчуці недорого та швидко


  Якісний і недорогий ремонт мобільних телефонів в Кременчуці в майстерні "Связь и Сервис". Ми робимо заміну дисплеїв, динаміків, мікрофонів, клавіатурних мембран, джойстиків, шлейфів, тачскрін, корпусів, а також мікросхем і компонентів які відповідають за роботу блютуза, флешки, фотокамери, зарядки акумулятора телефону, сім карти, клавіатури та інших модулів. Відновлюємо телефони після потрапляння води та інших рідин, а також після механічних пошкоджень.

 Ремонт мобільних телефонів проводиться в максимально стислі терміни, тому що наші майстри мають професійну підготовку і великий досвід роботи. Також сприяє швидкому ремонту постійна наявність запчастин на наших складах.


  Тому якщо Вам необхідний ремонт мобільного телефону, то приїжджайте до нас, в нашу майстерню біля Троїцького ринку "Связь и Сервис" 

  Якщо хочете дізнатися про нас більше, то перейдіть на головну сторінку нашого сайту. А якщо хочете дізнатися детальніше про те, як до нас дістатися, то клікніть ТУТ.


Просмотров: 979 | Добавил: Выгдин | Теги: недорого, в Кременчуці, ремонт нокія, швидко, ремонт самсунг, ремонт смарфона, сервісний центр, ремонт телефонів | Рейтинг: 5.0/1